Mediaboss.pl
Strona główna   Artykuły   Archiwum newsów   Kontakt
Rusza Water Planet - nowy kanał od Polcast Television [VIDEO]
W poniedziałek, 14 maja br., rozpocznie nadawanie Water Planet, nowy kanał telewizyjny spółki Polcast Television. W jego ofercie znajdą się programy przyrodnicze, popularnonaukowe oraz promujące aktywny tryb życia.
Nowe logo Discovery Science
Fotorelacja z 16 Pikniku Naukowego Polskiego Radia
Program "Lub czasopisma" zniknął z anteny Tele 5
Trzy nowe kanały w sieci UPC
Novela TV - nowy kanał Polcast Television już w maju
Jan Suzin nie żyje
Dokument o TV ES Poznań na antenie TVP Polonia
Nowe kanały Polcast Television już z koncesjami
CSB TV znika z wizji. Od kwietnia nowy kanał?
KRRiT: Piętnaście konkursów na częstotliwości radiowe - lista wnioskodawców
HOT TV - testy nowego kanału spółki Telestar
Żałoba narodowa po wypadku kolejowym. Zapy z polskich stacji telewizyjnych
Tajemnicze zniknięcie "Kinomaniaka"
FELIETON: Sprzeciw młodego pokolenia wobec ACTA okiem socjologii i pedagogiki mediów
"Szansa na sukces" znika z anteny
Pięć nowych kanałów w Cyfrowym Polsacie
Tajemnicze zniknięcie "Kinomaniaka"
Wypadek operatora kamery Polsatu News
FELIETON: Sprzeciw młodego pokolenia wobec ACTA okiem socjologii i pedagogiki mediów
Milion podpisów za TV Trwam
ATM Rozrywka rozpoczął testową emisję
Rusza Water Planet - nowy kanał od Polcast Television [VIDEO]
Jan Suzin nie żyje
Program "Lub czasopisma" zniknął z anteny Tele 5
Pięć nowych kanałów w Cyfrowym Polsacie
Tajemnicze zniknięcie "Kinomaniaka"
Wypadek operatora kamery Polsatu News
FELIETON: Sprzeciw młodego pokolenia wobec ACTA okiem socjologii i pedagogiki mediów
Login:

Hasło:

Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Radio przez internet (polskie stacje FM)
Słuchaj: Radiosfera.pl - lata 80. i 90.
Słuchaj: Radiosfera.pl - dance & r'n'b
Słuchaj: Radiosfera.pl - reggae
Słuchaj: Radiosfera.pl - club music

filmy video




Nowości i zmiany w Discovery Channel
20/02/2009, godz. 18:07:47, napisali: Axel i Łukasz
Na wiosnę kanał Discovery Channel przygotował kilka nowości w swojej ramówce. Oprócz tego od 1 marca Discovery Channel wprowadzi nowe logo, które w USA zostało już wprowadzone w kwietniu 2008 roku.

Wśród nowości, które przygotował kanał Discovery Channel są 4 nowe programy oraz nowe odcinki znanych już pozycji, stale emitowanych w ramówce.
Oto przegląd tego co nowego Discovery Channel przygotowało w swojej wiosennej ramówce:

"W klatce czasu"
Emisja od 2 marca o 20:00
Naukowiec Jeff Lieberman przy użyciu nowatorskich sposobów filmowania, próbuje sfilmować momenty, które są niezauważalne gołym okiem np. w jaki sposób pies pije wodę albo jakich sztuczek używa połykacz ogni.

"Gadżety przyszłości"
Emisja pierwszego odcinka już 20 lutego o 23:00
Program twórców słynnego programu "Pogromcy mitów". Grupa naukowców próbować będzie tworzyć nowoczesne wynalazki, które mogą sprawdzić się w przyszłości. Program najprawdopodobniej będzie przypominał emitowany dawniej w Discovery program "Faceci w bieli".

"Podróż do piekła"
Emisja od 2 marca o 22:30
Opowieści o ludziach, którzy podczas zagranicznych podróży przypadkowo trafili do rygorystycznych i okrutnych więzień m.in. za posiadanie narkotyków.

"Sekundy grozy"
Emisja dwóch pierwszych odcinków 6 marca o 22:30 i 23:00
Wstrząsające materiały zarejestrowane na kamerach wideo takie jak skok pilota z samolotu czy groźne zejście lawiny.

Ponadto pojawią się nowe odcinki znanych już programów takich jak: "Szkoła przetrwania" z Bearem Gryllsem (pierwszy odcinek 3-ciej serii już 25 lutego o 21:00),
"Miami Ink" (od 4 marca o 19:00),
"Moja szokująca historia" (od 2 marca o 21:30).

Oprócz tego Discovery Channel wprowadzi nowe logo już 1 marca. Logo wprowadzone zostało już w kwietniu 2008 roku w amerykańskim Discovery, natomiast 15 lutego pojawiło się w wersji Discovery Channel dla widzów z Wielkiej Brytanii. Od 1 marca wprowadzone zostanie w pozostałych wersjach językowych Discovery, w tym także w jego polskiej wersji.



Logo mogliśmy już jednak zobaczyć jakiś czas temu np. podczas nowych odcinków programu "Brudna robota" z 2008 roku gdzie pojawiało się na początku czołówki programu. Można było się jednak spodziewać wprowadzenia nowego logotypu po tym jak w kwietniu 2008 roku wprowadzone zostało nowe logo Discovery Science oraz kanał Discovery Civilisation zmienił się w Discovery World. Również w październiku 2008 roku kanał Animal Planet zmienił swój logotyp na taki sam jaki obowiązuje w USA.

Pozostaje pytanie - co dalej z kanałem Discovery Travel & Living ? Obecnie ma jeszcze oprawę stylizowaną na stare oprawy i logotypy Discovery Channel, Civilisation i Science. Czy kanał będzie zlikwidowany czy także przejdzie jakiś rebranding ?


Forum | Kontakt | O serwisie | Archiwum newsów | Artykuły


© Copyright by MediaBoss.pl 2002-2011
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie znaki towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.
Projekt graficzny: Oskar Wądołowski
Stronę obsługuje system portalowy:
EMSoft Media
statystyka

Linki reklamowe: Rambo.pl - Polskie Centrum Fanów Rambo | Terminator.pl - Polskie Centrum Fanów Terminatora | nadruki na koszulkach - Gdynia, Sopot, Gdańsk | radio przez internet