Kanał Blue Hustler w Cyfrowym Polsacie
19/05/2009, godz. 19:24:52, napisał: Axel
21 maja br. do oferty Cyfrowego Polsatu dołączy nowy kanał erotyczny Blue Hustler, nadający ekskluzywną rozrywkę dla dorosłych widzów. Jednocześnie w związku z wprowadzeniem kanału do platformy, zniknie kanał Playboy TV. Zmiana ta ma na celu odświeżenie oferty programowej Cyfrowego Polsatu.

Kanał Blue Hustler dostępny będzie w oddzielnym pakiecie w cenie 9,99zł miesięcznie. Aby móc z niego skorzystać, należy posiadać jeden z pakietów podstawowych Cyfrowego Polsatu. Jak poinformowała nas Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu, nie jest planowana promocja kanału w postaci tzw. "otwartego okna" czyli odkodowanej emisji programu na pewien czas w celu zainteresowania klientów jego ofertą.

Blue Hustler znajdzie się na pozycji 121 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu i zastąpi kanał Playboy TV. Obecnie Cyfrowy Polsat przeprowadza testy kanału i w formie kodowanej (Nagravision 3) znajduje się na pozycji nr 264 gdzie identyfikowany jest jako Test_BH.

Po pojawieniu się pierwszych informacji na temat dołączenia kanału Blue Hustler do oferty Cyfrowego Polsatu, w internecie szybko pojawiły się plotki o dołączeniu także kanału Hustler TV w jednym pakiecie z dwoma kanałami. Plotki wywołane zostały tym iż w serwisie internetowym Cyfrowego Polsatu w dziale z programem telewizyjnym, znaleźć już można ramówkę obu stacji.
- Naszym klientom udostępnimy tylko kanał Blue Hustler. Natomiast celem naszego internetowego serwisu telewizyjnego jest dostarczanie programu dla wszystkich kanałów dostępnych na polskim rynku, można więc w nim znaleźć także kanały spoza naszej oferty. - informuje nas Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu.

Przypomnijmy iż kanał Playboy TV, który znika z oferty Cyfrowego Polsatu, był również kanałem dodatkowo płatnym - cena za miesięczny abonament wynosiła 12,99zł. Natomiast kanał Blue Hustler dotychczas w Polsce dostępny był tylko za pośrednictwem kablówek (aktualnie jest obecny m.in. w Cyfrowej Vectrze i w cyfrowej ofercie telewizji kablowej TOYA). Stacja Blue Hustler nadaje swój program w godzinach nocnych od 23:00 do 5:00.

Źródła informacji:
Cyfrowy Polsat
Własne informacje